PSRS čempionāti
PSRS meistarsacīkstes 1960

RVR komandā notika trenera maiņa. Komandu sāka trenēt Edgars Klāvs, bet viņam palīdzēja Edgars Rozenbergs. Komandas sastāvu papildināja Kārlis Apsītis, bet no Elektrostaļas uz Rīgu pārnāca Kuricins. No novembra beigām līdz decembra vidum komanda trenējās Serovā. Gadiem ilgi joprojām turpinājās runas par Daugavas stadiona mākslīgā ledus slidotavas būvi, taču darbi ritēja gausi.Celtnieki aizbildinājās ar būvmateriālu trūkumu, nepieciešamie materiāli tiekot atlicināti no citiem objektiem.

Sākot ar šo sezonu PSRS meistarsacīkstēs varēja izmantot divdesmit spēlētājus. Pirms čempionāta komandas tika sadalītas vairākās grupās. RVR spēlēja centrālajā apakšgrupā.Cīņas risinājās piecos apļos, turklāt mūsējie trīsreiz ar pretiniekiem spēlēja savā, bet divreiz pretinieku laukumā. Čempiopnāts RVR komandai sākās ar deviņiem zaudējumiem pēc kārtas. Tad komandā tika iesaistīti jauni hokejisti: rezerves vārtsargs Klipins, uzbrucēji Apsītis un Višņevskis. Tas nelīdzēja un priekšsacīkstēs rīdzinieki izcīnīja tikai vienu punktu par neizšķirtu 2:2 ar Ļeņingradas DzTII.Tas apnika pat visuzticīgākajiem līdzjutējiem un februāra sākumā uz hokeju Rīgā atnāca labi ja pāris simti skatītāju. 25 spēlēs gūts tikai viens punkts, visas 15 mājas spēles zaudētas. Kaut kas tāds vēl nebija piedzīvots.

Tiesa, ne visi zaudējumi mērāmi punktos un ripās. Kaļiņinā ļoti smagu savainojumu guva Hertmanis Kurmelis. Dodamies uz maiņas vietu, viņš nepamanīja pretinieku, kurš tieši tobrīd gatavojās izpildīt spēka paņēmienu. Pēc sadursmes Kurmelis atsitās ar pieri pret apmali, tad ar pakausi pret ledu un palika guļasm bez dzīvības pazīmēm. Tikai pēc piecām dienām slimnīcā viņš atguva samaņu un meistarkomandā nekad vairs neatgriezās.

RVR zaudējumu sēriju turpināja arī finālturnīrā par 16. – 18. vietu. Tikai pēdējā čempionāta spēlē Omskā rīdzinieki guva pirmo un vienīgo uzvaru turnīrā pret vietējo Spartak ar 4:2.

RVR komandā spēlēja: vārtsargi Uldis Jankavs, Jurijs Klipins, Uldis Opits; aizsargi Sergejs Bogdanovs, Arnolds Brauns, Eduards Kļaviņš, Gunārs Krastiņš, Arno Leja, Jānis Šūlbergs, Vitālijs Umbraško, Andris Vulfs; uzbrucēji Aleksejs Antonovs, Kārlis Apsītis, Eduards Beļaņins, Vilnis Burtnieks, Nikolajs Duļņevs, Miķelis Firsovs, Arnis Jēkabsons, Aleksandrs Kuricins, Hermanis Kurmelis, Anatolijs Latincevs, Ļevs Ogerčuks, Zigvards Salcēvičs, Boriss Sevastjanovs, Vladimirs Skripko, Ojārs Višņevskis. Galvenais treneris Edgars Klāvs, treneris Edgars Rozenbergs.