Lindenbergs Jūlijs

Miršanas datums nav noskaidrots.

Vārds arī Juliuss, vācu Julius Adolf Lindenberg. Vācu tautības Latvijas pilsonis. Latvijas valstsvienības uzbrucēja, aizvadījis divas oficiālās spēles (pēc citiem datiem 4). Valsts meistarsacīkstēs startēja Union vienības sastāvā un trīs reizes kļuva par Latvijas maistara titula īpašnieku (1931. – 1933.). Latvijas izlases dalībnieks, piedalījies Eiropas čempionātā 1932. gadā. Bija arī hokeja tiesnesis.

Spēlēja arī bendiju un tika slavēts kā labs bendija uzbrucējs. RAK sastāvā Latvijas meistars bendijā (1927), piedalījās starptautiskās bendija sacīkstēs.  Bija futbola vārtsargs un spēlēja dažādās Rīgas vienībās, taču sava nelielā auguma dēļ galvenokārt tika uzskatīts par otro vārtsargu. Aizvadījis vienu oficiālu valstssacīksti Latvijas futbola izlasē kā vartsargs mačā pret Igauniju.

Kad 1941. gadā Latviju okupēja PSRS, kā vācu tautības repatriants kopā ar ģimeni izceļoja uz Vāciju. Pēc Otrā pasaules kara dzīvoja Glikštatē, Rietumvācijas ziemeļu daļā. Strādāja par zobu tehniķi gan Latvijā, gan pēc izceļošanas uz Vāciju.